Skip to content

FAQ / NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W firmie Fabisiakprzewozy.pl doskonale rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być dla Państwa stresującą sprawą.
Dlatego też poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące wynajmu busów i przewozu osób.
Pokrótce opowiemy jak działamy, by oferowany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i komfortowy.

NASZA FLOTA

 • Wszystkie autokary i busy na wynajem, które znajdują się w naszej flocie Fabisiakprzewozy.pl, są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki serwisowi i wyszkolonej kadrze mechaników.

  Tutaj możesz sprawdzić stan techniczny:

  https://bezpiecznyautobus.gov.pl/

OBSŁUGA KLIENTA

 • Po zaakceptowaniu naszej oferty na wynajem busów czy też autokarów, wystarczy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy oraz telefonów kontaktowych – wyłącznie w celach komunikacyjnych.

  Po przyjęciu rezerwacji autokaru wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną.

  Jeżeli potwierdzenie nie przyszło, koniecznie skontaktuj się z nami.

  Możesz zarezerwować przewóz autokarowy już teraz:
  Formularz rezerwacji

NASI KIEROWCY

 • Firma Fabisiakprzewozy.pl powstała z myślą o pasażerach – również tych najmłodszych. Przewóz dzieci jest jak najbardziej możliwy i bezpieczny; świadczymy usługi przewozowe dla przedszkoli i szkół.

  Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców, to dobrze trafiłeś.

  Dowozimy uczniów na imprezy typu: wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe przewozy autokarowe jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

W PODRÓŻY

 • Przewóz osób planujemy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów, mając również na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Dokładnie sprawdzamy czas podróży, odpowiednio planujemy trasy i przerwy, przydzielając również, jeśli trzeba, właściwą liczbę kierowców.

FIRMA ALL-MIT AUTOMOBILE Andrzej Fabisiak vel Fabisiakprzewozy.pl

Przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje, aby móc organizować przewóz osób zarówno w kraju jak i za granicą.

 • Mamy niemal 10-letnie doświadczenie w branży przewozów autokarowych.

  Jesteśmy firmą solidną, o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

  Naszymi atutami są niezawodne autokary na wynajem oraz doświadczenie w przewozach osób, które zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

  Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie. Dbają też o to byście zawsze dotarli do celu wygodnie i na czas.

Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie skorzystaj z formularza, napisz lub zadzwoń, z przyjemnością odpowiemy.