Skip to content

Przewozy autokarowe,
wynajem busów

Przewozy Autokarowe Andrzej Fabisiak Poznaj nas

Cieszymy się, że odwiedziłeś stronę naszej firmy przewozowej i wierzymy, że to nie przypadek.

Firma ALL-MIT Automobile Andrzej Fabisiak vel fabisiakprzewozy.pl rozpoczęła działalność w 2008 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu pasażerskiego (przewozy autokarowe i wynajem busów) oraz importu pojazdów używanych.

Zaangażowanie i determinacja właściciela pozwoliły na dynamiczny rozwój firmy, która przekształciła się z działalności jednoosobowej do przedsiębiorstwa zatrudniającego zaangażowany zespół kierowców oraz mechaników. Do Twojej dyspozycji jest również Biuro Obsługi Klienta, poprzez które możesz z łatwością zarezerwować wynajem autokaru, przewozy pracownicze czy komfortowy przewóz wycieczek.

W związku z dynamicznym rozwojem obecni jesteśmy w nowych regionach, odnawiamy również flotę pojazdów, która składa się z nowoczesnych autokarów i busów marki VDL, Mercedes, Bova, Renault czy VW. Większość pojazdów spełnia rygorystyczne wymogi klasy emisji spalin EURO 6.

Posiadamy niezbędne licencje i polisy wymagane do świadczenia przewozów osób, w tym przewozów krajowych oraz zagranicznych.

Od samego początku stawiamy ogromny nacisk na bezpieczeństwo naszych Pasażerów. Dbają o to starannie wyselekcjonowani i kulturalni kierowcy, a także bezpieczne i niezawodne autokary pozostające pod stałym dozorem technicznym. Dzięki temu świadczone przez nas usługi – przewóz osób, wynajem busów i autokarów – są na wysokim poziomie.

Dbając o jakość Obsługi Klienta, wciąż wierzymy, że biznes robi się z ludźmi, a nie na ludziach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,
Andrzej Fabisiak wraz z zespołem.

Oferta

Zobacz co oferujemy